You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

גביע לנוער ע"ש אבי רן ז"ל

סיבוב
תאריך
משחק
אצטדיון
שעה
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
נוער סבב ג
ג 21-10-2021
איחוד בני שפרעם - מ.כ. נוה יוסף
שפרעם 15:15 2-4 - -
ג 22-10-2021
הפועל י-ם - הפועל פ"ת נחום סטלמך
ירושלים עמק הארזים 1 סינטטי 13:30 1-1 1-1 5-3
ג 23-10-2021
הפועל עירוני כרמיאל - הפועל נוף הגליל
כרמיאל 10:00 2-0 - -
ג 23-10-2021
הפועל קרית אונו "אברום" - הפועל א.א. פאחם
קרית אונו 10:00 0-1 - -
ג 23-10-2021
עירוני מודיעין - הפועל הרצליה ע.
מודיעין חדש סינטטי(ליגד) 10:30 2-0 - -
ג 23-10-2021
מכבי יפו קביליו יוסף חיים - מ.ס. כפר קאסם
יפו נוה גולן 11:00 0-1 - -
ג 23-10-2021
הפועל אשקלון - מ.ס. צעירי כפר קנא
אשקלון סנטטי 11:15 0-7 - -
ג 23-10-2021
מכבי הרצליה י כהנא - גדנע ת"א יהודה
הרצליה משק אימונים 11:30 2-2 2-2 2-3
ג 23-10-2021
הפועל ניר רמת השרון - מכבי צור שלום ק. ביאליק
רמת השרון סנטטי 11:30 0-2 - -
ג 23-10-2021
הפועל עליה כפ״ס - בני אילת
כפר סבא עליה כ"ס 14:00 2-0 - -
ג 23-10-2021
מכבי בני אבו סנאן - בית"ר טוברוק
אבו סנאן 15:15 7-0 - -
ג 24-10-2021
הפועל חיפה רובי - מכבי ע. עמישב פ"ת אלי "צו פיוס"
קרית חיים בית נגלר מזרחי (אתוס לשעבר) 18:45 1-7 - -
ג 25-10-2021
הפועל בארי אשכול - מ.כ. הפועל בני אשדוד "צו פיוס"
אשכול מועצה אזורית 20:00 6-3 - -
ג 27-10-2021
א.ס. רמת אליהו בני ספיר - מ.כ. מכבי אשדוד
ראשון לציון רמת אליהו 19:30 1-1 1-1 4-5
נוער סבב א
א 04/09/2021
הפועל בני ערערה עארה - הפועל עליה כפ״ס
ברטעה 10:30 4-1 - -
א 04/09/2021
א.ס. רמת אליהו בני ספיר - הפועל הוד השרון
ראשון לציון רמת אליהו 10:30 0-3 - -
א 04/09/2021
מכבי יפו קביליו יוסף חיים - איחוד בני בקה
יפו נוה גולן 10:30 0-2 - -
א 04/09/2021
מכבי ע.ק. אתא - מכבי אחי נצרת
קרית אתא 11:00 1-2 - -
א 04/09/2021
הפועל חיפה רובי - מ.ס. בני "ממבע" הגולן והגליל
קרית חיים בית נגלר מזרחי (אתוס לשעבר) 11:00 0-2 - -
א 04/09/2021
מ.כ. מכבי נהריה - הפועל מגדל העמק
קרית ים סינטטי 12:30 3-4 - -
א 04/09/2021
מ.ס. טירה - בית"ר ת"א בת ים
טייבה 13:30 6-1 - -
א 04/09/2021
בית"ר חיפה - אבי רן - מ.ס. צעירי כפר קנא
חיפה אבי רן 14:30
א 04/09/2021
איחוד בני שפרעם - מועדון ספורט בית ג'אן
קרית ים סינטטי 14:50 0-0 0-0 0-0
א 04/09/2021
שמשון בני טייבה - הפועל עירוני עראבה
טייבה 16:00 1-0 - -
א 04/09/2021
הפועל בארי אשכול - הפועל מחנה יהודה אברהם בן דוד
אשכול מועצה אזורית 16:00 1-1 3-4 -
א 04/09/2021
מכבי ב"ש - מכבי ע. יפיע
באר שבע רייסר 1 סינטטי 16:00 2-0 - -
א 04/09/2021
הפועל עכו - שמשון רעיה ת"א
עכו הפועל עכו חדש 16:15 0-1 - -
א 04/09/2021
מ.כ. מכבי אשדוד - הפועל כפר שלם
אשדוד סנטטי 19:00 1-1 1-1 4-5
א 04/09/2021
מועדון ספורט רמלה - מכבי שוהם
רמלה ג'רסי 19:00 4-2 - -
א 04/09/2021
מכבי ע. עמישב פ"ת אלי "צו פיוס" - הפועל טירת כרמל
פתח תקוה סירקין ספורטק אצטדיון 21:00 1-3 - -
א 05/09/2021
מועדון כדורגל אור עקיבא "צו פיוס" - הפועל נ.יהודה ראשל" שאול מוספי "צו פיוס"
פרדס חנה 16:15 8-3 - -
א 05/09/2021
מ.כ. עירוני אור יהודה "צו פיוס" - הפועל עירוני כרמיאל
אור יהודה 20:00 1-0 - -