You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

גביע נערים ג ע"ש ז.קליאוט

סיבוב
תאריך
משחק
אצטדיון
שעה
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
נערים ג סבב ג
ג 20-10-2021
מכבי פ"ת יהודה פרטוש - הפועל חוף הכרמל "צו פיוס"
פתח תקוה מכבי סנטטי 18:15 0 - 3
ג 22-10-2021
מכבי חיפה גולדשנפלד - אגודת ספורט נורדיה ירושלים "צו "צו פיוס"
חיפה קצף סינטטי 12:00 1-8 - -
ג 22-10-2021
בני אילת - הפועל לב השרון "צו פיוס"
אילת רבין 12:00 1-4 - -
ג 22-10-2021
הפועל ת"א "מרדכי גרינברג" - הפועל פתח תקוה שלומי וורצל
וולפסון 2 14:30 0-4 - -
ג 23-10-2021
הפועל מטה אשר - גדנע ת"א ניסים
עין המפרץ נעמן 11:00 2-4 - -
ג 23-10-2021
מכבי צור שלום ק. ביאליק - הפועל עירוני כרמיאל
צור שלום 11:00 1-1 1-1 4-3
ג 23-10-2021
מ.כ.ע.אור יהודה - מ.ס. אשדוד אלונה
אור יהודה 11:00 5-0 - -
ג 23-10-2021
הפועל ירושלים - בית"ר נהריה
ירושלים בית וגן 1 תחתון 11:25 3-5 - -
ג 23-10-2021
הפועל הרצליה ע. - עירוני מודיעין 2
הרצליה מגרשי רן א` 12:00 1-2 - -
ג 23-10-2021
הפועל רעננה - מכבי פתח תקוה צפון
רעננה פארק צפוני סינטטי 13:30 0-0 0-1 -
ג 23-10-2021
הפועל ר"ג - מכבי כפר סבא
רמת גן רמת השקמה 14:30 0-9 - -
ג 23-10-2021
בית"ר י-ם גדי - הפועל ק"ש
ירושלים בית וגן 2 עליון סנטטי 15:30 1-0 - -
ג 23-10-2021
מכבי רחובות - הפועל באר שבע
רחובות מרמורק 15:30 5-0 - -
ג 23-10-2021
מכבי נתניה - הפועל כפ"ס "יונגר"
נתניה שפירא 16:00 0-0 0-1 -
ג 25-10-2021
הפועל ת"א שצברג - ס. נס ציונה
וולפסון 2 14:30 1-3 - -
ג 26-10-2021
הפועל רעננה 2 "צו פיוס" - מכבי ת"א אלדד
רעננה פארק צפוני סינטטי 20:00 2-1 - -
נערים ג סבב א
א 02/09/2021
מ.ס.פ. ח. כרכור "צו פיוס" - הפועל כפ"ס "יונגר"
פרדס חנה 16:30 4-1 - -
א 02/09/2021
הפועל עירוני גדרה "צו פיוס" - מכבי רחובות
גדרה 16:40 3-1 - -
א 02/09/2021
הפועל באר שבע 2 "צו פיוס" - מכבי ע. שדרות
באר שבע וסרמיל 3 17:30 1-2 - -
א 03/09/2021
הפועל ע. ערערה - אגודת ספורט נורדיה ירושלים "צו "צו פיוס"
ברטעה 13:00 0-8 - -
א 03/09/2021
מועדון ספורט רמלה - מ.ס.דימונה צחי
רמלה ג'רסי 14:00 0-4 - -
א 03/09/2021
עוצמה באר שבע "צו פיוס" - הפועל ת"א "מרדכי גרינברג"
דימונה 14:45 7-1 - -
א 03/09/2021
בית"ר ת"א בת ים - עירוני באר יעקב "צו פיוס"
בת ים אימונים 3 15:00 1-3 - -
א 03/09/2021
הפועל לב השרון "צו פיוס" - מכבי ע. עמישב פ"ת אלי "צו פיוס "צו פיוס"
ירחיב 15:00 0-5 - -
א 03/09/2021
הפועל מ.ס חבל מודיעין - מכבי נתניה
כפר בן שמן 15:30 0-11 - -
א 03/09/2021
עירוני קרית גת "צו פיוס" - מ.כ. גני תקווה
קרית גת סנטטי חדש 15:30 2-7 - -
א 03/09/2021
הפועל עליה כפ״ס - מכבי יבנה "צו פיוס"
כפר סבא עליה כ"ס 15:30 0-3 - -
א 03/09/2021
הכח מכבי עמידר ר"ג דרום - הפועל פתח תקוה שלומי וורצל
רמת גן רמת השקמה 16:00 3-1 - -
א 03/09/2021
מ.ס. ב"ש "צו פיוס" - מכבי אחי איכסל
באר שבע רייסר 1 סינטטי 16:00 0-0 0-0 0-0
א 03/09/2021
מ.ס. רשת מתנ"סים טבעון "צו פיוס" - מ.ס. טירה
קרית טבעון 16:00 0-4 - -
א 03/09/2021
הפועל נחלת יהודה 2 "צו פיוס" - מכבי אחי נצרת
ראשון לציון סופרלנד מערבי-סנטטי. 16:30 4-2 - -
א 03/09/2021
הפועל יוקנעם ארז "צו פיוס" - מכבי כפר סבא
יוקנעם 16:30 0-0 0-0 0-0
א 03/09/2021
מכבי שעריים רחובות "צו פיוס" - מ.ס. כפר קאסם
רחובות שעריים וייסגל סינטטי 16:40 4-1 - -
א 04/09/2021
מכבי הרצליה הדר - הפועל ר"ג
הרצליה מגרשי רן א` 08:00 3-1 - -
א 04/09/2021
בית"ר כפר סבא שלומי - הפועל הרצליה ע. מערב
כפר סבא קפלן 08:30 1-1 1-1 3-4
א 04/09/2021
הפועל תל אביב צפון - מ.ס. איחוד דרום השרון
וולפסון 2 08:30 0-4 - -
א 04/09/2021
מכבי חיפה גולדשנפלד - מכבי ע. ג'ת אלאהלי
חיפה קצף סינטטי 08:30 0-13 - -
א 04/09/2021
ע. מודיעין - מכבי ת"א אלדד
מודיעין חדש סינטטי 08:30 9-0 - -
א 04/09/2021
הפועל ק"ש - הפועל הוד השרון 2
קרית שמונה סנטטי חדש 09:00 0-5 - -
א 04/09/2021
הפועל ע.ס אבו גוש מבשרת ציון - הפועל באר שבע
מבשרת ציון 09:30 9-0 - -
א 04/09/2021
הפועל רעננה - מ.כ. נוה יוסף
רעננה פארק צפוני סינטטי 10:30 0-11 - -
א 04/09/2021
מכבי שוהם - מ.ס. חיפה רובי שפירא
שוהם 10:30 2-0 - -
א 04/09/2021
בית"ר גן יבנה - עירוני נשר
גן יבנה 11:00 4-2 - -
א 04/09/2021
מכבי צור שלום ק. ביאליק - הפועל ניר רמת השרון
צור שלום 11:00 0-2 - -
א 04/09/2021
עירוני מודיעין 2 - מ.כ. מכבי נהריה
מודיעין חדש סינטטי 11:00 3-2 - -
א 04/09/2021
הפועל קרית אונו - הפועל חדרה
קרית אונו 11:05 1-1 1-1 3-4
א 04/09/2021
הפועל עירוני כרמיאל - מכבי עמק חפר אברהם
כרמיאל 11:05 2-3 - -
א 04/09/2021
הפועל כפר שלם - הפועל אשקלון
תל אביב ספורטק דרום 2 סינטטי 11:10 7-2 - -
א 04/09/2021
אגודת ספורט אשדוד "צו פיוס" - הפועל ראשון לציון מערב
אשדוד סנטטי 2 קטן 11:15 3-1 - -
א 04/09/2021
הפועל חיפה ניר - בית"ר י-ם גדי
קרית חיים בית נגלר מערבי (אתוס לשעבר) 12:00 2-2 4-3 -
א 04/09/2021
מ.ס בני יפו אורתודוכסים - הפועל מחנה יהודה
צעירי יפו 12:30 1-0 - -
א 04/09/2021
מכבי ע.ק. אתא - הפועל ר"ג צפון
קרית אתא 13:30 3-0 - -
א 04/09/2021
מ.כ.ע.אור יהודה - ע.טבריה
אור יהודה 13:30 1-3 - -
א 04/09/2021
מ.כ. חולון ירמיהו - אהלי טמרה
אזור 14:15 1-2 - -
א 04/09/2021
גדנע ת"א ניסים - בית"ר חיפה 1
תל אביב גדנע ת"א 14:30 0-4 - -
א 04/09/2021
שמשון ת"א - מכבי פ"ת יהודה פרטוש
פתח תקוה מושבה אימונים סנטטי 14:30 8-1 - -
א 04/09/2021
מכבי יפו קביליו "יעקב משולם" - הפועל הוד השרון
יפו נוה גולן 16:30 3-2 - -
א 04/09/2021
הפועל פרדסייה - הפועל ירושלים
פרדסייה 18:30 10-0 - -
א 05/09/2021
מכבי חיפה מקס - הפועל רעננה 2 "צו פיוס"
נהלל 15:00 3-0 - -
א 05/09/2021
מועדון כדורגל קרית חיים "צו פיוס" - איחוד בני שפרעם
קרית חיים בית נגלר מערבי (אתוס לשעבר) 15:00 0-4 - -
א 05/09/2021
בני יהודה ת"א גרונדמן - מ.ס. הפועל לוד "צו פיוס"
שכונת התקוה 16:00 0-9 - -
א 05/09/2021
בני סכנין - ע.בית שמש "צו פיוס"
סכנין אימונים סינטטי 16:30 0-7 - -
א 05/09/2021
הפועל הרצליה ע. - הפועל נוף הגליל
הרצליה מגרשי רן א` 16:40 0-2 - -
א 05/09/2021
הפועל עפולה - הפועל עכו
עפולה גבעת המורה עפולה 17:45 0-1 - -
א 09/09/2021
ס. נס ציונה - בית"ר גדרה "צו פיוס"
נס ציונה אימונים 16:15 0-11 - -
א 09/09/2021
הפועל חוף הכרמל "צו פיוס" - בית"ר ע.מעלה אדומים "צו פיוס"
מעגן מיכאל 19:30 0-0 0-0 0-0