You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

גביע נערים א ע"ש חיים הברפלד ז"ל

סיבוב
תאריך
משחק
אצטדיון
שעה
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
נערים א סבב ג
ג 21-10-2021
הפועל ת"א צחי בן פורת - עירוני מודיעין "צו פיוס"
וולפסון 2 15:00 0-2 - -
ג 22-10-2021
מ.ס. פרדס חנה כרכור "צו פיוס" - הפועל רעננה
פרדס חנה 12:00 3-0 - -
ג 22-10-2021
הפועל חדרה משה - מ.ס.דימונה "צו פיוס"
חדרה רמדה 12:00 0-5 - -
ג 22-10-2021
בית"ר י-ם אורן - הפועל מרמורק רחובות חיים
ירושלים בית וגן 1 תחתון 16:00 0-1 - -
ג 23-10-2021
הפועל ניר רמת השרון - מכבי נתניה יונתן יוני
רמת השרון סנטטי 08:30 3-2 - -
ג 23-10-2021
עירוני קרית גת - ס. נס ציונה
קרית גת סנטטי חדש 10:30 1-1 3-1 -
ג 23-10-2021
גדנע ת"א יעקב - הפועל חיפה בן ציון
תל אביב גדנע ת"א 11:00 2-3 - -
ג 23-10-2021
הפועל נוף הגליל - מכבי ת"א עודד
תענך גוש יעל/אסי גלבוע 11:00 1-0 - -
ג 23-10-2021
הפועל ראשל"צ - עירוני נשר
ראשון לציון סופרלנד מערבי-סנטטי. 11:05 0-2 - -
ג 23-10-2021
הפועל פתח תקוה ד"ר בכר - בני סכנין
פתח תקוה סירקין אימונים 2 (סינטטי) 11:30 1-0 - -
ג 23-10-2021
הפועל י-ם אורי נתן - בית"ר טוברוק
ירושלים בית וגן 1 תחתון 13:05 7-1 - -
ג 23-10-2021
בני יהודה ת'א - בני אילת
שכונת התקוה 14:00 1-5 - -
ג 23-10-2021
מ.כ. נוה יוסף - הפועל ר"ג
חיפה אבי רן 14:00 1-2 - -
ג 23-10-2021
מכבי ע. עמישב פ"ת אלי "צו פיוס "צו פיוס" - מ.ס. קדימה צורן
פתח תקוה סירקין ספורטק 20:30 1-3 - -
ג 24-10-2021
הפועל עפולה - מכבי חיפה "עלמני"
עפולה גבעת המורה עפולה 17:00 7-0 - -
ג 25-10-2021
מכבי פ"ת כלפו - מ.ס. איחוד דרום השרון "צו פיוס"
פתח תקוה מכבי סנטטי 19:50 0-12 - -
נערים א סבב א
א 03/09/2021
מכבי עירוני יפיע - מועדון כדורגל מכבי אשקלון
נצרת עילוט אימונים סינטטי 11:30 3-2 - -
א 03/09/2021
מכבי הרצליה שחר בריקמן "צו פיוס" - הפועל הרצליה ע.
הרצליה מגרשי רן א` 13:30 3-1 - -
א 03/09/2021
מכבי שעריים רחובות "צו פיוס" - א.ס. אשדוד
רחובות שעריים וייסגל סינטטי 14:10 3-3 3-3 4-3
א 03/09/2021
מכבי קרית מלאכי "צו פיוס" - מ.ס. הפועל לוד
קרית מלאכי 15:30 0-0 0-0 0-0
א 03/09/2021
מ.ס. פרדס חנה כרכור "צו פיוס" - מכבי אחי נצרת
פרדס חנה 16:00 0-1 - -
א 03/09/2021
הפועל חדרה מערב - בית"ר תל אביב בת ים "צו פיוס"
חדרה רמדה 16:00 0-0 0-0 0-0
א 04/09/2021
הפועל ניר רמת השרון - הפועל קרית אונו "יעקב סופר"
רמת השרון סנטטי 08:30 0-4 - -
א 04/09/2021
הפועל הוד השרון - הפועל אשקלון
הוד השרון גני צבי 08:45 0-4 - -
א 04/09/2021
הפועל א.א. פאחם - הפועל עכו
אום אל פחם סינטטי 09:00 3-1 - -
א 04/09/2021
מכבי הרצליה צפון - בית"ר כפר סבא/שלומי
הרצליה מגרשי רן א` 10:15 5-1 - -
א 04/09/2021
בית"ר "נועם פטל" ר"ג - הפועל עירוני כרמיאל
רמת גן אימונים 2 11:00 3-0 - -
א 04/09/2021
מ.ס. כפר קאסם - בני אילת
כפר קאסם עליון סינטטי 14:30 3-0 - -
א 04/09/2021
הפועל עפולה - מ.כ. חולון ירמיהו
עפולה סינטטי 16:15 1-2 - -
א 04/09/2021
מועדון ספורט רמלה - הפועל נוף הגליל
רמלה ג'רסי 16:20 5-0 - -
א 04/09/2021
הכח מכבי עמידר ר"ג מיכה - מכבי חיפה שמעון
רמת גן רמת השקמה 17:15 0-6 - -
א 04/09/2021
עירוני נשר - מ.כ.עירוני אור יהודה
נשר איצטדיון 19:00 0-4 - -
א 05/09/2021
מ.ס.דימונה - מועדון כדורגל מיתר "רז"
דימונה 14:30 0-0 0-0 0-0
א 05/09/2021
מכבי יבנה "צו פיוס" - שמשון ת"א
יבנה דרך הנשיאים 16:15 4-2 - -
א 05/09/2021
בית"ר אשדוד - הפועל חיפה בן ציון
אשדוד סנטטי 2 קטן 20:45 8-0 - -