You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

גביע לנוער ע"ש אבי רן ז"ל

סיבוב
תאריך
משחק
אצטדיון
שעה
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
נוער סבב ה.רבע גמר
ה.רבע גמר 05-03-2022
מכבי פ"ת עסיסי דוד - בית"ר טוברוק
פתח תקוה מכבי סנטטי 12:05 1-2 - -
ה.רבע גמר 05-03-2022
הפועל ראשל'צ יהודה - מכבי ת"א שחר
ראשון לציון איצטדיון הברפלד 12:10 3-2 - -
ה.רבע גמר 05-03-2022
בית"ר י-ם אורן - מ.ס. אשדוד
ירושלים בית וגן 1 תחתון 12:15 3-1 - -
ה.רבע גמר 05-03-2022
מכבי נתניה שלומי - מכבי חיפה "הרדי"
נתניה בית מכבי נתניה דשא 12:20 1-2 - -
נוער סבב ד.שמינית גמר
ד.שמינית גמר 04/09/2021
הפועל בני ערערה עארה - הפועל עליה כפ״ס
ברטעה 10:30 4-1 - -
ד.שמינית גמר 04/09/2021
א.ס. רמת אליהו בני ספיר - הפועל הוד השרון
ראשון לציון רמת אליהו 10:30 0-3 - -
ד.שמינית גמר 04/09/2021
מכבי יפו קביליו יוסף חיים - איחוד בני בקה
יפו נוה גולן 10:30 0-2 - -
ד.שמינית גמר 04/09/2021
מכבי ע.ק. אתא - מכבי אחי נצרת
קרית אתא 11:00 1-2 - -
ד.שמינית גמר 04/09/2021
הפועל חיפה רובי - מ.ס. בני "ממבע" הגולן והגליל
קרית חיים בית נגלר מזרחי (אתוס לשעבר) 11:00 0-2 - -
ד.שמינית גמר 04/09/2021
מ.כ. מכבי נהריה - הפועל מגדל העמק
קרית ים סינטטי 12:30 3-4 - -
ד.שמינית גמר 04/09/2021
מ.ס. טירה - בית"ר ת"א בת ים
טייבה 13:30 6-1 - -
ד.שמינית גמר 04/09/2021
בית"ר חיפה - אבי רן - מ.ס. צעירי כפר קנא
חיפה אבי רן 14:30
ד.שמינית גמר 04/09/2021
איחוד בני שפרעם - מועדון ספורט בית ג'אן
קרית ים סינטטי 14:50 0-0 0-0 0-0
ד.שמינית גמר 04/09/2021
שמשון בני טייבה - הפועל עירוני עראבה
טייבה 16:00 1-0 - -
ד.שמינית גמר 04/09/2021
הפועל בארי אשכול - הפועל מחנה יהודה אברהם בן דוד
אשכול מועצה אזורית 16:00 1-1 3-4 -
ד.שמינית גמר 04/09/2021
מכבי ב"ש - מכבי ע. יפיע
באר שבע רייסר 1 סינטטי 16:00 2-0 - -
ד.שמינית גמר 04/09/2021
הפועל עכו - שמשון רעיה ת"א
עכו הפועל עכו חדש 16:15 0-1 - -
ד.שמינית גמר 04/09/2021
מ.כ. מכבי אשדוד - הפועל כפר שלם
אשדוד סנטטי 19:00 1-1 1-1 4-5
ד.שמינית גמר 04/09/2021
מועדון ספורט רמלה - מכבי שוהם
רמלה ג'רסי 19:00 4-2 - -
ד.שמינית גמר 04/09/2021
מכבי ע. עמישב פ"ת אלי "צו פיוס" - הפועל טירת כרמל
פתח תקוה סירקין ספורטק אצטדיון 21:00 1-3 - -
ד.שמינית גמר 05/09/2021
מועדון כדורגל אור עקיבא "צו פיוס" - הפועל נ.יהודה ראשל" שאול מוספי "צו פיוס"
פרדס חנה 16:15 8-3 - -
ד.שמינית גמר 05/09/2021
מ.כ. עירוני אור יהודה "צו פיוס" - הפועל עירוני כרמיאל
אור יהודה 20:00 1-0 - -
ד.שמינית גמר 21-10-2021
איחוד בני שפרעם - מ.כ. נוה יוסף
שפרעם 15:15 2-4 - -
ד.שמינית גמר 22-10-2021
הפועל י-ם - הפועל פ"ת נחום סטלמך
ירושלים עמק הארזים 1 סינטטי 13:30 1-1 1-1 5-3
ד.שמינית גמר 23-10-2021
הפועל עירוני כרמיאל - הפועל נוף הגליל
כרמיאל 10:00 2-0 - -
ד.שמינית גמר 23-10-2021
הפועל קרית אונו "אברום" - הפועל א.א. פאחם
קרית אונו 10:00 0-1 - -
ד.שמינית גמר 23-10-2021
עירוני מודיעין - הפועל הרצליה ע.
מודיעין חדש סינטטי(ליגד) 10:30 2-0 - -
ד.שמינית גמר 23-10-2021
מכבי יפו קביליו יוסף חיים - מ.ס. כפר קאסם
יפו נוה גולן 11:00 0-1 - -
ד.שמינית גמר 23-10-2021
הפועל אשקלון - מ.ס. צעירי כפר קנא
אשקלון סנטטי 11:15 0-7 - -
ד.שמינית גמר 23-10-2021
מכבי הרצליה י כהנא - גדנע ת"א יהודה
הרצליה משק אימונים 11:30 2-2 2-2 2-3
ד.שמינית גמר 23-10-2021
הפועל ניר רמת השרון - מכבי צור שלום ק. ביאליק
רמת השרון סנטטי 11:30 0-2 - -
ד.שמינית גמר 23-10-2021
הפועל עליה כפ״ס - בני אילת
כפר סבא עליה כ"ס 14:00 2-0 - -
ד.שמינית גמר 23-10-2021
מכבי בני אבו סנאן - בית"ר טוברוק
אבו סנאן 15:15 7-0 - -
ד.שמינית גמר 24-10-2021
הפועל חיפה רובי - מכבי ע. עמישב פ"ת אלי "צו פיוס"
קרית חיים בית נגלר מזרחי (אתוס לשעבר) 18:45 1-7 - -
ד.שמינית גמר 25-10-2021
הפועל בארי אשכול - מ.כ. הפועל בני אשדוד "צו פיוס"
אשכול מועצה אזורית 20:00 6-3 - -
ד.שמינית גמר 27-10-2021
א.ס. רמת אליהו בני ספיר - מ.כ. מכבי אשדוד
ראשון לציון רמת אליהו 19:30 1-1 1-1 4-5
ד.שמינית גמר 24-12-2021
מכבי נתניה שלומי - בני אילת
נתניה בית מכבי נתניה דשא 13:00 0-11 - -
ד.שמינית גמר 24-12-2021
הפועל כפ"ס ישראל - איחוד בני שפרעם
כפר סבא אימונים תחתון (סנטטי) 13:00 1-5 - -
ד.שמינית גמר 25-12-2021
הפועל אשקלון - מכבי ת"א שחר
אשקלון סנטטי 10:00 4-0 - -
ד.שמינית גמר 25-12-2021
בני יהודה ת"א בראל חדריה שמואל - הפועל קרית אונו "אברום"
שכונת התקוה 10:30 1-3 - -
ד.שמינית גמר 25-12-2021
הפועל חיפה רובי - הפועל חדרה
קרית חיים בית נגלר מזרחי (אתוס לשעבר) 11:00 1-1 1-3 -
ד.שמינית גמר 25-12-2021
הפועל ת"א ניסנוב - ס. נס ציונה
תל אביב וולפסון 2 11:00 3-1 - -
ד.שמינית גמר 25-12-2021
מכבי יפו קביליו יוסף חיים - הפועל רעננה רועי
תל אביב יפו נוה גולן 11:00 1-0 - -
ד.שמינית גמר 25-12-2021
הפועל הרצליה ע. - בני סכנין
הרצליה מגרשי רן א` 11:00 1-1 1-1 4-3
ד.שמינית גמר 25-12-2021
בית"ר טוברוק - עירוני נשר
נתניה טוברוק 11:15 1-3 - -
ד.שמינית גמר 25-12-2021
הפועל ראשל'צ יהודה - הפועל פ"ת נחום סטלמך
ראשון לציון איצטדיון הברפלד 11:30 0-3 - -
ד.שמינית גמר 25-12-2021
בית"ר י-ם אורן - א.ס. רמת אליהו בני ספיר
ירושלים בית וגן 1 תחתון 12:00 1-3 - -
ד.שמינית גמר 25-12-2021
הפועל נוף הגליל - הפועל ניר רמת השרון
נצרת עילוט אימונים סינטטי 12:20 1-2 - -
ד.שמינית גמר 25-12-2021
הפועל ב"ש השלושה - מ.ס. אשדוד
באר שבע וסרמיל 4 13:00 3-2 - -
ד.שמינית גמר 25-12-2021
מכבי פ"ת עסיסי דוד - הפועל ר"ג אפרים
פתח תקוה מכבי סנטטי 13:30 0-0 0-0 3-4
ד.שמינית גמר 25-12-2021
מכבי חיפה "הרדי" - הפועל ק"ש
חיפה קצף תחתון 14:30 1-2 - -
ד.שמינית גמר 25-12-2021
מ.כ. הפועל בני אשדוד "צו פיוס" - מכבי הרצליה י כהנא
אשדוד סנטטי 18:20 0-1 - -
ד.שמינית גמר 29-01-2022
בני סכנין - מכבי נתניה שלומי
סכנין אימונים דשא 11:00 1-0 - -
ד.שמינית גמר 29-01-2022
הפועל רעננה רועי - הפועל ראשל'צ יהודה
רעננה 11:00 0-0 0-0 0-0
ד.שמינית גמר 29-01-2022
מכבי פ"ת עסיסי דוד - הפועל נוף הגליל
פתח תקוה מכבי סנטטי 11:00 0-1 - -
ד.שמינית גמר 29-01-2022
מ.ס. אשדוד - הפועל חיפה רובי
אשדוד סנטטי 12:00 2-5 - -
ד.שמינית גמר 29-01-2022
בית"ר טוברוק - בני יהודה ת"א בראל חדריה שמואל
נתניה טוברוק 12:30 1-3 - -
ד.שמינית גמר 29-01-2022
ס. נס ציונה - מכבי ת"א שחר
נס ציונה 14:00 3-0 - -
ד.שמינית גמר 29-01-2022
הפועל כפ"ס ישראל - מכבי חיפה "הרדי"
כפר סבא אימונים תחתון (סנטטי) 17:00 1-0 - -
ד.שמינית גמר 30-01-2022
בית"ר י-ם אורן - מ.כ. הפועל בני אשדוד "צו פיוס"
ירושלים בית וגן 1 תחתון 14:45 0-4 - -