You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

גביע ילדים ג ע"ש יעקב גרונדמן ז"ל

סיבוב
תאריך
משחק
אצטדיון
שעה
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
ילדים ג סבב ג
ג 22-10-2021
הפועל כפ"ס שמעון - מכבי ע.עמישב פ"ת "צו פיוס"
כפר סבא אימונים תחתון (סנטטי) 14:00 1-3 - -
ג 22-10-2021
א.ס. רמת אליהו-רפי - עירוני קרית גת "צו פיוס"
ראשון לציון רמת אליהו 14:45 7-1 - -
ג 22-10-2021
מכבי יבנה "צו פיוס" - הפועל פ"ת שמואל בייגל
יבנה קרית הספורט 15:00 3-4 - -
ג 23-10-2021
מכבי שוהם - בני יהודה ת'א
שוהם 08:30 4-2 - -
ג 23-10-2021
הפועל הוד השרון - מכבי נתניה 2
הוד השרון גני צבי-תשיעיות 08:30 0-2 - -
ג 23-10-2021
מכבי פ"ת "חיים הנדלר" - הפועל ת"א צפון
פתח תקוה מכבי סנטטי 08:45 2-3 - -
ג 23-10-2021
הפועל ראשל"צ - מכבי ת"א לייבו
ראשון לציון מתחת לגשר 09:00 2-5 - -
ג 23-10-2021
מכבי פ"ת צפון - מכבי חיפה עודד
פתח תקוה מושבה אימונים סנטטי 10:30 4-0 - -
ג 23-10-2021
שמשון ת"א 3 - הפועל ק"ש
תל אביב שמשון ת"א-ספורטק 11:00 7-2 - -
ג 23-10-2021
מכבי תל אביב עוז - מ.כ. נוה יוסף
תל אביב קרית שלום סינטטי 11:00 0-4 - -
ג 23-10-2021
מ.ס. איחוד דרום השרון - הפועל רמות מנשה מגידו
ירחיב 11:30 3-1 - -
ג 23-10-2021
הפועל ת"א יאיר לרמן - מכבי נתניה
וולפסון 4 סנטטי 12:00 2-2 3-2 -
ג 23-10-2021
הפועל י-ם 2 - הפועל רעננה
ירושלים בית וגן 2 עליון סנטטי 13:00 3-2 - -
ג 24-10-2021
הפועל ניר רמת השרון - אגודת ספורט אשדוד "צו פיוס"
רמת השרון סינטטי חדש 18:15 1-2 - -
ג 25-10-2021
בית"ר י-ם 1 "צו פיוס" - הפועל ב"ש
ירושלים בית וגן 1 תחתון 18:45 2-1 - -
ג 26-10-2021
מ.ס. אשדוד - מכבי ב"ש "צו פיוס"
אשדוד סנטטי 2 קטן 15:45 1-3 - -
ילדים ג סבב א
א 02/09/2021
מ.כ. קרית חיים "שמשון "צו פיוס" - הפועל ב"ש
קרית חיים בית נגלר מזרחי (אתוס לשעבר) 16:45 2-1 - -
א 02/09/2021
בית"ר ת"א בת ים - מכבי זכרון יעקב "צו פיוס"
בת ים אימונים 1 17:00 1-12 - -
א 02/09/2021
מכבי ב"ש "צו פיוס" - הפועל כפ"ס "צו פיוס"
באר שבע טאובל 18:00 3-5 - -
א 03/09/2021
מועדון ספורט צעירי חיפה - מ.ס. ב"ש "צו פיוס"
חיפה אבי רן 2 12:00 4-2 - -
א 03/09/2021
מכבי כפר סבא מזרח "צו פיוס" - הפועל לב השרון
כפר סבא קפלן 13:30 0-6 - -
א 03/09/2021
בית"ר ת"א בת ים 2 "צו פיוס" - הפועל גליל עליון "צו פיוס"
בת ים אימונים 1 13:30 4-5 - -
א 03/09/2021
אגודת ספורט אשדוד "צו פיוס" - איחוד צעירי איכסל סמיר
אשדוד סנטטי 13:30 0-4 - -
א 03/09/2021
מכבי אחי נצרת - מכבי רחובות 2
נצרת עילוט אימונים סינטטי 14:00 0-0 0-0 0-0
א 03/09/2021
הפועל קרית אונו 2 "צו פיוס" - הפועל פ"ת שמואל בייגל
קרית אונו 14:00 2-1 - -
א 03/09/2021
בית"ר ע.מעלה אדומים - מכבי צור שלום ק. ביאליק
מעלה אדומים אצטדיון טוטו 14:30 4-1 - -
א 03/09/2021
עירוני קרית גת "צו פיוס" - הפועל מעגן מיכאל "צו פיוס"
קרית גת סנטטי(תשיעיות) 14:30 2-3 - -
א 03/09/2021
עירוני מודיעין 2 "צו פיוס" - מ.ס. אשדוד
מודיעין 14:30 6-2 - -
א 03/09/2021
הפועל ניר רמת השרון מרכז "צו פיוס" - בני יהוד
רמת השרון סינטטי חדש 15:00 1-6 - -
א 03/09/2021
בני יהודה ת'א - מ.כ. מכבי אשדוד "צו פיוס"
שכונת התקוה 15:00 1-6 - -
א 03/09/2021
מכבי ע.עמישב פ"ת "צו פיוס" - מ.כ. מכבי נהריה "צו פיוס"
פתח תקוה סירקין ספורטק אצטדיון 15:00 1-5 - -
א 03/09/2021
מכבי יבנה "צו פיוס" - הפועל עירוני גדרה "צו פיוס"
יבנה דרך הנשיאים 16:00 0-0 0-0 0-0
א 03/09/2021
מועדון ספורט עמק חפר "צו פיוס" - מ.כ. ע. אור יהודה
קיבוץ גבעת חיים 16:15 1-3 - -
א 03/09/2021
הפועל נוף הגליל - הפועל מטה אשר "צו פיוס"
מגדל העמק 16:30 6-1 - -
א 03/09/2021
מ.כ חולון ירמיהו מרכז - שמשון ת"א 3
אזור 17:00 3-2 - -
א 03/09/2021
מ.כ. גני תקווה "צו פיוס" - ע. מודיעין
גני תקווה 17:00 1-3 - -
א 03/09/2021
מועדון ספורט כדורגל הפועל קרית ים "צו פיוס" - מכבי חיפה גולדשנפלד
קרית ים סינטטי 17:05 1-0 - -
א 04/09/2021
א.ס. רמת אליהו-רפי - הפועל חדרה מערב "צו פיוס"
ראשון לציון רמת אליהו 08:30 0-4 - -
א 04/09/2021
מ.כ. חולון ירמיהו דרום - מכבי פ"ת צפון
אזור 08:30 7-1 - -
א 04/09/2021
מ.ס. איחוד דרום השרון - הפועל הרצליה ע. מערב
ירחיב 08:30 1-7 - -
א 04/09/2021
מכבי נתניה - מ.ס.קדימה צורן
נתניה שפירא 08:30 1-8 - -
א 04/09/2021
הפועל הוד השרון - ס. נס ציונה
הוד השרון גני צבי-תשיעיות 08:30 0-2 - -
א 04/09/2021
גדנע ת"א מנשה - מכבי נתניה 2
תל אביב גדנע ת"א 08:30 5-1 - -
א 04/09/2021
מ.ס בני יפו אורתודוכסים - הפועל לב השרון 2
צעירי יפו 08:30 7-4 - -
א 04/09/2021
מכבי ברקאי - הפועל רעננה
קיבוץ גבעת חיים 09:00 2-1 - -
א 04/09/2021
הפועל חדרה - מכבי ת"א לייבו
חדרה בית אליעזר 09:00 6-0 - -
א 04/09/2021
מועדון כדורגל כרמל חיפה - מ.כ. נוה יוסף 2
קרית ים סינטטי 09:00 6-1 - -
א 04/09/2021
ביתר רמת גן - מכבי תל אביב עוז
רמת גן אימונים 2 09:00 10-0 - -
א 04/09/2021
בני יהודה ת"א צפון - הפועל רעננה צפון
שכונת התקוה 09:00 4-5 - -
א 04/09/2021
הפועל עכו - הפועל כפ"ס שמעון
עכו הפועל עכו חדש 09:30 4-1 - -
א 04/09/2021
הפועל ראשל"צ מערב - הפועל חיפה
ראשון לציון סופרלנד 2 צפוני 11:00 4-1 - -
א 04/09/2021
בית"ר חיפה - הפועל בארי אשכול
חיפה אבי רן 12:30 0-3 - -
א 04/09/2021
הפועל ר"ג - בני סכנין 1
רמת גן רמת השקמה 13:45 0-7 - -
א 04/09/2021
הפועל הרצליה ע. - מכבי עירוני ק. אתא 2
הרצליה מגרשי רן א` 14:30 2-7 - -
א 04/09/2021
הפועל ק"ש - הפועל קרית אונו
קרית שמונה סנטטי חדש 15:00 1-4 - -
א 04/09/2021
הפועל י-ם 2 - מכבי שוהם 2
ירושלים בית וגן 2 עליון סנטטי 16:30 1-2 - -
א 04/09/2021
הפועל אשקלון 2 - מועדון כדורגל גליל גולן
אשקלון סנטטי 16:30 4-1 - -
א 04/09/2021
מכבי חיפה עודד - מכבי עמק חפר
חיפה קצף עליון 16:55 0-10 - -
א 04/09/2021
עירוני נשר 2 - מכבי שוהם
נשר סנטטי 17:00 3-2 - -
א 04/09/2021
מכבי פ"ת "חיים הנדלר" - הפועל ירושלים
פתח תקוה מכבי סנטטי 17:15 2-5 - -
א 04/09/2021
שמשון תל אביב - הפועל ת"א צפון
פתח תקוה מושבה אימונים סנטטי 20:30 6-0 - -
א 05/09/2021
מכבי כפ"ס מערב - מ.כ.ע. אריאל "צו פיוס"
כפר סבא קפלן 15:45 2-4 - -
א 05/09/2021
אגודת ספורט נורדיה ירושלים "צו פיוס" - מ.ס ב"ש 3 "צו פיוס"
ירושלים עמק הארזים 1 סינטטי 16:00 6-2 - -
א 05/09/2021
הפועל ניר רמת השרון - מ.ס. קרית ים "צו פיוס"
רמת השרון סינטטי חדש 16:15 0-4 - -
א 05/09/2021
הפועל יוקנעם ארז "צו פיוס" - מכבי עירוני שדרות
יוקנעם 16:30 5-1 - -
א 05/09/2021
מועדון כדורגל שפרעם - מ.ס פרדס חנה כרכור "צו פיוס"
פרדס חנה אימונים 16:30 2-0 - -
א 05/09/2021
הפועל רמות מנשה מגידו - הפועל ב"ש 2 "צו פיוס"
רמות מנשה 17:00 0-2 - -
א 05/09/2021
מכבי רחובות "צו פיוס" - בית"ר נהריה
רחובות מכבי רחובות קריית משה 17:00 0-5 - -
א 05/09/2021
מועדון ספורט רמלה - איחוד בני שפרעם
רמלה ג'רסי 17:00 0-4 - -
א 05/09/2021
בית"ר י-ם 1 "צו פיוס" - בית"ר גן יבנה
ירושלים בית וגן 1 תחתון 19:30 0-12 - -
א 14/09/2021
מ.כ. נוה יוסף - מ.כ חולון ירמיהו צפון
חיפה אבי רן 2 16:30 1-6 - -