You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

גביע המדינה ילדים ב ע"ש שמואל סוחר ז"ל

סיבוב
תאריך
משחק
אצטדיון
שעה
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
ילדים ב סבב ג
ג 06-10-2021
מ.ס. כפר קאסם - מ.כ. מכבי אשדוד
כפר קאסם עליון סינטטי 17:30 2-1 - -
ג 20-10-2021
בית"ר ע.מעלה אדומים "צו פיוס" - הפועל חיפה
מעלה אדומים טוטו 18:45 1-3 - -
ג 22-10-2021
בית"ר י-ם - מ.כ קרית חיים "שמשון "צו פיוס"
ירושלים בית וגן 1 תחתון 12:00 1-5 - -
ג 22-10-2021
מכבי ב"ש "צו פיוס" - מכבי חיפה "שמואל"
באר שבע רייסר 1 סינטטי 14:00 3-0 - -
ג 22-10-2021
בית"ר טוברוק - מכבי צור שלום ק. ביאליק "צו פיוס"
נתניה טוברוק 14:15 2-4 - -
ג 22-10-2021
מ.ס. פרדס חנה כרכור "צו פיוס" - מכבי פ"ת מנשה משיח
פרדס חנה אימונים 15:00 11-0 - -
ג 22-10-2021
מ.ס. אשדוד "צו פיוס" - מ.כ. נוה יוסף
אשדוד סנטטי 2 קטן 15:00 0-5 - -
ג 23-10-2021
שמשון ת"א - מ.כ חולון ירמיהו צפון
תל אביב שמשון ת"א-ספורטק 09:00 4-4 4-5 -
ג 23-10-2021
הפועל ת"א "איתי תמיר" - סקציה נס ציונה 2
וולפסון 2 10:45 0-5 - -
ג 23-10-2021
הפועל ב"ש לבן - מ.כ. מכבי אשדוד
באר שבע וסרמיל 3 11:00 1-6 - -
ג 23-10-2021
הפועל ר"ג - בית"ר חיפה
רמת גן רמת השקמה 12:35 0-2 - -
ג 23-10-2021
הפועל ת"א צפון - מכבי ת"א
וולפסון 2 13:00 3-0 - -
ג 23-10-2021
הפועל חדרה - מ.כ. גני תקווה
חדרה בית אליעזר 13:00 1-1 2-2 10-9
ג 23-10-2021
מכבי נתניה 1 - הפועל רעננה
נתניה שפירא 14:00 2-3 - -
ג 23-10-2021
הפועל פ"ת זכריה רצאבי "צו פיוס" - מ.ס. קדימה צורן
פתח תקוה סירקין אימונים 2 (סינטטי) 19:30 2-4 - -
ג 24-10-2021
מכבי עמק חפר "צו פיוס" - הפועל הרצליה ע.
בת חפר יישוב 19:30 3-4 - -
ג 25-10-2021
א.ס. נורדיה ירושלים "צו פיוס" - הפועל כפ"ס אור
ירושלים הר חומה סינטטי 19:00 1-0 - -
ילדים ב סבב א
א 02/09/2021
מועדון כדורגל דלית אל כרמל - מ.ס. פרדס חנה כרכור "צו פיוס"
עתלית 16:00 5-3 - -
א 02/09/2021
א.ס. נורדיה ירושלים "צו פיוס" - הפועל אשקלון
ירושלים עמק הארזים 1 סינטטי 16:00 0-0 0-0 0-0
א 02/09/2021
מ.ס. הפועל לוד "צו פיוס" - הפועל עירוני גדרה "צו פיוס"
לוד סנטטי חדש 19:30 7-0 - -
א 02/09/2021
מכבי ב"ש "צו פיוס" - מכבי נתניה 2
באר שבע רייסר 1 סינטטי 20:15 1-6 - -
א 02/09/2021
מכבי ע. עמישב פ"ת "צו פיוס" - מכבי שוהם
פתח תקוה סירקין ספורטק אצטדיון 20:15 2-4 - -
א 03/09/2021
מכבי חיפה גולדשנפלד - עירוני מודיעין "צו פיוס"
נהלל 13:00 1-4 - -
א 03/09/2021
מ.כ. מכבי אשדוד - בית"ר נהריה "צו פיוס"
אשדוד סנטטי 2 קטן 13:30 0-3 - -
א 03/09/2021
מ.ס. חיפה רובי שפירא "צו פיוס" - הפועל בקעת הירדן
קרית חיים בית נגלר מערבי (אתוס לשעב 13:45 0-0 0-0 0-0
א 03/09/2021
אהלי טמרה - מ.ס. אשדוד "צו פיוס"
עתלית 14:00 18-0 - -
א 03/09/2021
בני סכנין - הפועל כפ"ס 2 "צו פיוס"
סכנין אימונים סינטטי 14:15 2-4 - -
א 03/09/2021
בית"ר גן יבנה - מ.ס. איחוד דרום השרון "צו פיוס"
גן יבנה 14:30 5-2 - -
א 03/09/2021
הפועל יוקנעם ארז "צו פיוס" - מכבי שעריים רחובות "צו פיוס"
יוקנעם 14:40 0-6 - -
א 03/09/2021
הפועל חדרה - בית"ר י-ם צפון "צו פיוס"
חדרה בית אליעזר 14:50 2-7 - -
א 03/09/2021
מכבי עירוני שדרות - מ.כפר סבא מערב
שדרות אצטדיון שדרות 15:30 4-0 - -
א 03/09/2021
הפועל הוד השרון - בית"ר טוברוק 2 "צו פיוס"
הוד השרון גני צבי 15:45 0-9 - -
א 03/09/2021
הפועל קרית אונו - מכבי ע. עמישב פ"ת צפון "צו פיוס"
קרית אונו 16:00 3-2 - -
א 03/09/2021
סקציה נס ציונה 2 - מכבי יבנה "צו פיוס"
נס ציונה סנטטי מרגולין 1 16:15 0-3 - -
א 03/09/2021
הפועל ק"ש - הפועל כפ"ס אור
קרית שמונה סנטטי חדש 16:30 4-0 - -
א 03/09/2021
עוצמה באר שבע - שמשון ת"א
ירוחם 16:30 4-3 - -
א 03/09/2021
הפועל חדרה מערב "צו פיוס" - הפועל ניר רמת השרון מרכז
חדרה בית אליעזר 16:40 0-1 - -
א 03/09/2021
מ.כ. מכבי נהריה "צו פיוס" - מכבי ת"א
נצרת עילוט אימונים סינטטי 16:45 6-1 - -
א 04/09/2021
מכבי יפו קביליו - הפועל ניר רמת השרון
יפו נוה גולן 08:30 6-0 - -
א 04/09/2021
מ.כ.עירוני אור יהודה - הפועל ראשל"צ
אור יהודה 09:00 5-0 - -
א 04/09/2021
מועדון כדורגל גליל גולן - מכבי אחי נצרת
כפר בלום 09:00 2-4 - -
א 04/09/2021
מכבי פ"ת צפון - מכבי חיפה "שמואל"
פתח תקוה מכבי סנטטי 09:00 5-0 - -
א 04/09/2021
בני אילת 2 - הפועל ת"א "איתי תמיר"
אילת רבין אצטדיון 09:00 8-0 - -
א 04/09/2021
הפועל רמות מנשה מגידו - מכבי כפר סבא
רמות מנשה 10:00 0-6 - -
א 04/09/2021
הפועל ר"ג צפון - בית"ר י-ם
רמת גן רמת השקמה 10:15 2-2 4-2 -
א 04/09/2021
הפועל מ.ס חבל מודיעין - הפועל עליה כפ״ס "צו פיוס"
כפר בן שמן 10:30 8-0 - -
א 04/09/2021
הפועל רעננה - מועדון כדורגל כרמל חיפה
רעננה דרומי פארק 10:30 0-33 - -
א 04/09/2021
הפועל ראשל"צ מערב - בני יהודה ת'א
ראשון לציון סופרלנד מערבי-סנטטי. 10:30 2-0 - -
א 04/09/2021
הפועל מעגן מיכאל - שמשון תל אביב 2
מעגן מיכאל 10:30 1-4 - -
א 04/09/2021
מ.כ. נוה יוסף - בני אילת
חיפה אבי רן 2 10:30 0-10 - -
א 04/09/2021
הפועל עכו - הפועל ירושלים
עכו הפועל עכו חדש 11:15 4-2 - -
א 04/09/2021
הפועל הוד השרון 2 - הפועל ב"ש לבן
הוד השרון גני צבי 11:15 4-0 - -
א 04/09/2021
הפועל ר"ג - ע. קרית גת
רמת גן רמת השקמה 12:00 0-4 - -
א 04/09/2021
מ.כ. נוה יוסף - הפועל בארי אשכול
חיפה אבי רן 2 12:30 0-2 - -
א 04/09/2021
הפועל מחנה יהודה - בית"ר חיפה
פתח תקוה מושבה אימונים סנטטי 12:45 0-0 0-0 0-0
א 04/09/2021
הפועל הרצליה עירוני מערב - מ.כ חולון ירמיהו צפון
אצטדיוןהרצליה רן 2 (ילדים וטרומים) 14:30 4-3 - -
א 04/09/2021
הפועל טירת כרמל - ע. מודיעין 2
טירת הכרמל 14:30 3-0 - -
א 04/09/2021
עירוני נשר - הפועל מטה אשר 2
נשר איצטדיון 15:00 2-3 - -
א 04/09/2021
מ.צור שלום - מכבי הרצליה ב'
צור שלום 15:00 0-0 0-0 0-0
א 04/09/2021
גדנע ת"א הארבעה - מכבי ע. ג'ת אלאהלי
תל אביב גדנע ת"א 16:30 0-0 0-0 0-0
א 04/09/2021
בית"ר טוברוק - הפועל עפולה
נתניה טוברוק 16:30 0-1 - -
א 04/09/2021
הפועל חיפה - א.ס.רמת אליהו
עתלית 16:45 1-3 - -
א 04/09/2021
מ.כ. גני תקווה - בית"ר ת"א בת ים
גני תקווה 20:00 0-3 - -
א 05/09/2021
מכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס" - מ.ס. קדימה צורן
חיפה אבי רן 14:30 0-0 - -
א 05/09/2021
הפועל לב השרון - הפועל פ"ת זכריה רצאבי "צו פיוס"
קדימה 15:45 10-0 - -
א 05/09/2021
הפועל מיתר "צו פיוס" - מועדון ספורט שפרעם
באר שבע רייסר 4 סינטטי 16:00 3-2 - -
א 05/09/2021
הפועל ת"א צפון - מ.ס. ב"ש "צו פיוס"
וולפסון 2 16:30 0-7 - -
א 05/09/2021
הפועל בית אליעזר "צו פיוס" - מכבי ת"א "עופר דקל"
חדרה בית אליעזר 16:55 10-0 - -
א 05/09/2021
ס. נס ציונה - מכבי עתלית "צו פיוס"
נס ציונה סנטטי מרגולין 1 16:55 1-5 - -
א 05/09/2021
בית"ר ע.מעלה אדומים "צו פיוס" - א.ס אשדוד "משה גלינה" "צו פיוס"
מעלה אדומים אצטדיון טוטו 16:55 0-6 - -
א 05/09/2021
מכבי פ"ת מנשה משיח - מ.ס.מועדון שיכון המזרח "צו פיוס"
פתח תקוה מושבה אימונים סנטטי 18:15 0-15 - -
א 05/09/2021
מ.כ קרית חיים "שמשון "צו פיוס" - הפועל נוף הגליל
קרית חיים בית נגלר מזרחי (אתוס לשעבר) 18:30 2-4 - -
א 05/09/2021
מועדון ספורט רמלה "צו פיוס" - איחוד בני שפרעם
רמלה ג'רסי 19:00 1-4 - -
א 05/09/2021
מכבי צור שלום ק. ביאליק "צו פיוס" - מ.ס. רשת מתנ"סים טבעון
צור שלום 19:00 2-9 - -
א 05/09/2021
מכבי נתניה 1 - מכבי רחובות
נתניה שפירא 19:00 0-5 - -
א 05/09/2021
הפועל מטה אשר - מכבי עמק חפר "צו פיוס"
עין המפרץ נעמן 16:30 0-0 - -
א 09/09/2021
מועדון ספורט כדורגל הפועל קרית ים "צו פיוס" - הפועל הרצליה ע.
קרית ים סינטטי 20:30 4-0 - -
א 09/09/2021
מכבי ע. שדרות ב - מכבי ע.ק. אתא 2
שדרות 16:00 0-0 0-0 0-0