You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

גביע ילדים טרום א

סיבוב
תאריך
משחק
אצטדיון
שעה
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
טרום א סבב ג
ג 22-10-2021
בית"ר גן יבנה - בית"ר ע.מעלה אדומים "צו פיוס"
גן יבנה 14:00 1-0 - -
ג 22-10-2021
מועדון ספורט עמק חפר "צו פיוס" - מכבי חיפה ישעיהו
קיבוץ גבעת חיים 14:15 9-0 - -
ג 23-10-2021
בית"ר טוברוק שחר - הפועל ר"ג מרכז
נתניה טוברוק 08:30 3-0 - -
ג 23-10-2021
מכבי עמק חפר - הפועל כפ"ס הדס
קיבוץ גבעת חיים 09:00 2-2 - 2-4
ג 23-10-2021
הפועל ת"א צפון - מכבי נתניה
וולפסון 4 סנטטי 10:00 4-2 - -
ג 23-10-2021
הפועל חדרה שולם שוורץ - הפועל הוד השרון
חדרה בית אליעזר 11:00 2-3 - -
ג 23-10-2021
מ.כ. נוה יוסף - ס. נס ציונה
חיפה אבי רן 2 12:00 1-1 1-1 4-5
ג 23-10-2021
מכבי חיפה גולדשנפלד - הפועל עליה כפ״ס
נהלל 12:00 0-4 - -
ג 23-10-2021
הפועל באר שבע - הפועל ראשל"צ אברמלה
באר שבע וסרמיל 1 13:20 0-3 - -
ג 23-10-2021
מועדון ספורט שפרעם - מכבי פ"ת צפון
שפרעם 13:30 3-0 - -
ג 24-10-2021
מכבי ב"ש 2 "צו פיוס" - מ.כ. גני תקווה "צו פיוס"
באר שבע טאובל 19:00 0-8 - -
ג 25-10-2021
בית"ר י-ם "צו פיוס" - מכבי ת"א צפון
ירושלים בית וגן 1 תחתון 16:45 0-2 - -
ג 25-10-2021
הפועל רעננה אור - א ס נורדיה י-ם צו-פיוס יוסיחכם "צו פיוס"
רעננה פארק צפוני סינטטי 17:00 0-4 - -
ג 25-10-2021
מועדון ספורט רמלה "צו פיוס" - מכבי פ"ת דרום
רמלה ג'רסי 18:00 2-0 - -
ג 25-10-2021
הפועל פ"ת אור כרמי - מ.ס.פ.חנה כרכור "צו פיוס"
פתח תקוה סירקין אימונים 2 (סינטטי) 18:00 0-7 - -
ג 29-10-2021
מכבי ת"א ב - מכבי עתלית "צו פיוס"
תל אביב קרית שלום סינטטי 14:45 0-7 - -
טרום א סבב א
א 02/09/2021
בני יהודה ת"א - מועדון ספורט רמלה "צו פיוס"
שכונת התקוה 16:30 4-2 - -
א 02/09/2021
מ.ס. קרית ים "צו פיוס" - מ.כ. כרמל חיפה 2
קרית ים סינטטי 16:45 0-17 - -
א 03/09/2021
מ.ס.קדימה צורן - הפועל אשקלון
קדימה 13:00 0-0 0-0 0-0
א 03/09/2021
מכבי ת"א צפון - הפועל חדרה מערב "צו פיוס"
תל אביב קרית שלום סינטטי 14:00 0-6 - -
א 03/09/2021
מכבי ת"א ב - מכבי רחובות "צו פיוס"
תל אביב קרית שלום 3 14:00 0-9 - -
א 03/09/2021
בית"ר נהריה 2 "צו פיוס" - מ.כ. נוה יוסף
עכו הפועל עכו חדש 14:00 7-0 - -
א 03/09/2021
הפועל נחלת יהודה ראשל"צ "צו פיוס" - מ.ס. איחוד דרום השרון "צו פיוס"
ראשון לציון סופרלנד 2 צפוני 14:00 1-4 - -
א 03/09/2021
הפועל כ"ס "קפלן" - מכבי פ"ת צפון
כפר סבא אימונים עליון (דשא) 14:00 4-2 - -
א 03/09/2021
מ.כ. מכבי נהריה "צו פיוס" - מ.ס.פ.חנה כרכור "צו פיוס"
ראש הנקרה 14:30 4-1 - -
א 03/09/2021
מועדון ספורט עמק חפר "צו פיוס" - הפועל הוד השרון 2
קיבוץ גבעת חיים 14:30 0-7 - -
א 03/09/2021
מ.כ. אור יהודה - אגודת ספורט אשדוד "צו פיוס"
אור יהודה 14:30 4-0 - -
א 03/09/2021
מ.ס. בני יפו אורתודוכסים - מכבי עתלית "צו פיוס"
צעירי יפו 14:30 8-1 - -
א 03/09/2021
מכבי יבנה "צו פיוס" - הפועל ר"ג מרכז
יבנה קרית הספורט 15:30 0-1 - -
א 03/09/2021
בית"ר י-ם "צו פיוס" - שמשון תל אביב
ירושלים בית וגן 1 תחתון 15:30 1-5 - -
א 03/09/2021
בית"ר חיפה - מכבי זכרון יעקב "צו פיוס"
חיפה אבי רן 2 15:30 0-14 - -
א 03/09/2021
עירוני מודיעין 2 "צו פיוס" - מכבי צורן "צו פיוס"
מודיעין חדש סינטטי 15:30 0-1 - -
א 03/09/2021
מ.ס. אשדוד - עירוני קרית גת "צו פיוס"
אשדוד סנטטי 2 קטן 15:30 1-7 - -
א 03/09/2021
הפועל כפ"ס הדס - הפועל ניר רמת השרון מרכז "צו פיוס"
כפר סבא אימונים עליון (דשא) 16:00 0-5 - -
א 03/09/2021
הפועל עכו - מועדון ספורט כדורגל הפועל קרית ים "צו פיוס"
עכו הפועל עכו חדש 16:00 1-2 - -
א 03/09/2021
הפועל עירוני גדרה "צו פיוס" - מ.ס. צעירי טייבה
גדרה 16:15 1-2 - -
א 04/09/2021
מכבי הרצליה - מכבי עמק חפר
הרצליה רן 2 (ילדים וטרומים) 08:30 13-3 - -
א 04/09/2021
הפועל ת"א צפון - הפועל ירושלים
וולפסון 3 08:30 6-8 - -
א 04/09/2021
הפועל רעננה אור - מכבי שוהם
רעננה דרומי פארק 08:30 2-11 - -
א 04/09/2021
מכבי חיפה "יואל" - מ.כ. צעירי טמרה
חיפה קצף עליון 08:30 2-10 - -
א 04/09/2021
הפועל ראשל"צ אברמלה - ע. מודיעין
ראשון לציון סופרלנד 2 צפוני 08:30 1-3 - -
א 04/09/2021
מכבי שוהם 2 - מ.כ. חולון ירמיהו מרכז
שוהם 08:30 3-1 - -
א 04/09/2021
מ.כ. מכבי אשדוד - בית"ר גן יבנה
אשדוד סנטטי 2 קטן 09:00 1-0 - -
א 04/09/2021
הפועל ניר רמת השרון - מכבי צור שלום ק. ביאליק
רמת השרון סינטטי חדש 10:30 3-0 - -
א 04/09/2021
ס. נס ציונה - הפועל הרצליה ע.
נס ציונה סנטטי מרגולין 1 10:30 4-1 - -
א 04/09/2021
מועדון כדורגל כרמל חיפה - הפועל ר"ג צפון
קרית ים סינטטי 10:45 3-2 - -
א 04/09/2021
הפועל ת"א עופרי - הפועל טירת כרמל
וולפסון 4 סנטטי 11:00 2-7 - -
א 04/09/2021
הפועל ק"ש - גדנע ת"א רמי
קרית שמונה סנטטי חדש 13:00 1-5 - -
א 04/09/2021
הפועל ראשל"צ מערב - הפועל רמות מנשה מגידו
ראשון לציון סופרלנד 2 צפוני 13:00 1-1 2-4 -
א 04/09/2021
הפועל חיפה - מועדון ספורט שפרעם
קרית חיים בית נגלר מזרחי (אתוס לשעבר) 13:45 3-2 - -
א 04/09/2021
בני סכנין - מ.כ. חולון ירמיהו דרום
סכנין אימונים סינטטי 16:00 4-2 - -
א 04/09/2021
הפועל הרצליה ע. מערב - הפועל עליה כפ״ס
הרצליה רן 2 (ילדים וטרומים) 16:30 0-0 0-0 0-0
א 04/09/2021
הפועל נחף - מכבי ברקאי
כפר ראמה 16:30 2-3 - -
א 04/09/2021
מועדון ספורט צעירי חיפה - הפועל הוד השרון
חיפה אבי רן 2 16:30 9-1 - -
א 04/09/2021
שמשון ת"א 2 - מכבי עירוני ג'ת אלאהלי
פתח תקוה מושבה אימונים סנטטי 16:30 2-0 - -
א 05/09/2021
מכבי נווה שאנן אלדד "צו פיוס" - הפועל רעננה צפון
חיפה אבי רן 2 15:00 2-1 - -
א 05/09/2021
מ.כ. קרית חיים "שמשון" "צו פיוס" - מכבי שעריים רחובות "צו פיוס"
קרית חיים בית נגלר מערבי (אתוס לשעבר) 17:00 0-16 - -
א 05/09/2021
מכבי ב"ש 2 "צו פיוס" - הפועל מעגן מיכאל
באר שבע רייסר 1 סינטטי 18:00 2-12 - -
א 05/09/2021
מ.כ. מעיליא - הפועל פ"ת אור כרמי
קרית שמונה סנטטי חדש 19:30 0-0 - -
א 09/09/2021
הפועל יוקנעם ארז "צו פיוס" - מכבי ע. קרית אתא 2
יוקנעם 15:30 1-4 - -
א 09/09/2021
מכבי ע.ק. אתא - מועדון כדורגל קרית חיים "צו פיוס"
קרית אתא 16:30 5-2 - -
א 09/09/2021
א.ס. רמת אליהו מרקו - מכבי באר שבע "צו פיוס"
ראשון לציון רמת אליהו 17:30 2-0 - -